Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csikok a monitor egyik oldalan...

Batta Ádám kérdése:

Csikok a monitor egyik oldalan? Acer S235HL

Figyelt kérdés
Sziasztok! A problemam az lenne h a monitorom egyik oldalan (kb az 1/3a a kijelzonek)minden masodik vizszintes sor pixel elhalvanyult. Ha peldaul Wordot bezarom es ra megy egy sotet hatterre meg mindig latom a Word ablakat bar nagyon halvanyan. Mind HDMI-n VGA-n is ez a problema (PC-n es PS-n egyarant). Mi lehet a problema?

2016. ápr. 21. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
nem vagyok nagy monitor szaki de szerintem a megvilágítással van baj (vagy ki tudja) ha van akkora értéke a monitornak megérné elvinni egy szervízbe vagy ha van rajta garancia oda küldeni..
2016. ápr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Meg megvarok par valaszt, hetha volt valakinek hasonlo problemaja, de en is gondolkoztam szervizen. (nem garancias)

Nem lehetseges hogy a kijelzo es a csatlakozok (HDMI, VGA) kozott kabel kicsuszott egy kicsit? Van ilyesmi?

2016. ápr. 21. 15:08
 3/3 A kérdező kommentje:
csak azt nem ertem miert marad ott a Word ablak halvanyan
2016. ápr. 21. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!