Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a vga kompatibilis windows...

Ez a vga kompatibilis windows 8.1-el?

Figyelt kérdés

Udv mindenkinek! Van egy Ati radeon x1950 vga-m (pci express) es azt szeretnem kerdezni hogy ez a vga kompatibilis e 8.1-el mert jelenleg windows 7-em van de le szeretnem cserelni 8.1-re es nemtudom hogy a vga kompatibilis vele a gepem tobbi alkatresze az kompatibilis meg ha beteszem a 8.1 telepitot es bekapcsolom a gepet es cd rol bootol akkor elindul a telepito utanna fekete kepernyo es megjelenik a monitoromon hogy "nem tamogatott uzemmod" erre van valami megoldas? Mert a Win10-et is probaltam es annak a telepitoje elindul ennek meg kiirja ezt :(

van erre valami megoldas? elore is koszonom a segitseget!:)

(hasznos valaszoloknak megy a zold kez!)



2016. ápr. 22. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. még a Windows 10-el is.


[link]

2016. ápr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ott a Windows 8.1 driver, telepítsd fel.
2016. ápr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
rendben koszonom a segitseget amugy lehet 10 lesz inkabb de az a furcsa ha felteszem integralt intel vgaval a 8.1et amivel vegig megy a telepito es utanna beleteszem a masik vga-r akkor ugyanugy bootolas utan mikor toltene be a rendszer kiirja hogy "nem tamogatott uzemmod" :( valakinek esetleg otlet??
2016. ápr. 22. 10:42
 4/4 A kérdező kommentje:
na megneztem a 8.1et ugy hogy feltelepitettem integralt vga-val es feltettem az x1950 driverjat utanna kikapcsoltam a gepet beletettem az x1950-et bekapcsoltam es a bootolas utan ismet az fogadott hogy "nem tamogatott uzemmod" vartam vele vagy 10percet es meg mindig semmi utanna fogtam kikapcsoltam a gepet es kivettem belolle azt a vga-t es most integralttal hasznalom amig nem lesz megoldas ra bar igyse rossz de azzal jobb lenne ha esetleg valakinek van otlete azt szivesen meghallgatom!:)
2016. ápr. 22. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!