Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gamer laptopot ajánlaná...

Milyen gamer laptopot ajánlanátok max.600. 000 Ft körül?

Figyelt kérdés
Én egy Asus ROG G752VY-ra gondoltam.Ebben az árkategóriában van jobb?Fontos hogy laptop legyen,nem állandó a lakhelyem és nem szeretnék hetente egy nagy gépet cipelni.
2016. ápr. 22. 22:42
1 2
 1/17 anonim válasza:
10%
600.000? komolyan ennyit költenél gamer laptopra?:D helyette menj idd el a haverokkal(ha vannak neked) vagy menj el egy kuplerájba :D
2016. ápr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 BM-Striker ***** válasza:
Asus G752VY jó.
2016. ápr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Első,vannak barátaim de az életben nem tudnék elinni velük ennyi pénzt + sokat dolgoztam mire ezt megspóroltam szóval nem szeretném kidobni az ablakon.Kupiba szerintem indokolatlanul mennék,mivel lány vagyok.Második,köszönöm :)
2016. ápr. 23. 00:25
 4/17 anonim ***** válasza:
Azstali pc jobban megéri olcsóbban kijössz a többi pénz pedig elrakhatod megtakaritásnak.
2016. ápr. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy jobban megérné,de egy hetet apánál lakok egy hetet anyánál folyamatosan váltva,ami így is nagyon kényelmetlen,hát még ha egy asztali gépet kellene átcipelnem folyton a város másik végébe.
2016. ápr. 23. 01:12
 6/17 anonim ***** válasza:
Mivel szoktál játszani?A kinézett laptop elég jó, ha csak anyád-apád között hurcolászod szerintem nem szükséges könnyünek vékonynak lennie.Ha nem bánod az árát akkor ezt venném, és minél több garanciát.
2016. ápr. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel két asztalit? Mindkét helyre egyet. 300e forintból jobb asztalit lehet kihozni mint 600-ból laptopot. Főleg játékra
2016. ápr. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#1 Elég egy fogyatékos ember lehetsz...
2016. ápr. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
21%
miért is vagyok fogyatékos? :D szerintem semmi olyat nem írtam amitől az lennék, csak mert a kérdező írta hogy csaj, be akarsz vágódni, azért írod? áll a kis kukacocska? :D szánalom.
2016. ápr. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

1. Én csak a kérdést olvastam el, és arra szerettem volna válaszolni, VISZONT olyan hülyeséget nem tudom miért kell írni, hogy 600.000 -ért hülyeség LAPTOPOT venni, meg hogy költse másra. Ki vagy Te itt, hogy másoknak meg mondd, hogy mit vegyen a SAJÁT pénzéből.

2. A kérdező kommentjeit még meg sem néztem, amikor már késztetést éreztem arra, hogy a válaszodra választ írjak. NEM tanácsot kért TŐLED hogy mit vegyen a pénzéből, hanem hogy milyen LAPTOPOT vegyen belőle. Ne használd ezt az oldalt, nem véletlenül pontozott le mindenki téged...

2016. ápr. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!