Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop processzor karbantartása?

Laptop processzor karbantartása?

Figyelt kérdés
Újrapasztáztam nemrég egy laptopot és az baj ha nem kentem szét rajta a pasztát hanem úgy gondolkodtam hogy majd a hőelvezető lap a súlyánál fogva szétteríti? (mellesleg nem sajnáltam rá az anyagot)

2016. ápr. 23. 20:29
 1/7 A kérdező kommentje:
olvastam hogy a túl sok sem jó
2016. ápr. 23. 20:35
 2/7 anonim ***** válasza:
Oké, de mi a kérdés?
2016. ápr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hőmérséklet AIDA64-ben stressz teszt alatt?
2016. ápr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hominida ***** válasza:
Az az igazán jó, ha csak annyi paszta van a két felület között, hogy éppen csak kitöltse a leheletnyi rést. Szóval legközelebb szedd le az egész mostani trutyit, törölgesd tisztára, a lábak között se maradjon, és tegyél rá egy keveset. Egy széles csavarhúzóval vagy valami lapocskával simitítsd szét rajta úgy, hogy csak pár tized milliméternyi maradjon, az sem baj, ha kicsit csíkosan. Aztán illeszd rá a hűtőt, néhány apró körözés után kis csavaró mozdulatokkal finoman nyomd rá, és aztán rögzítsd. Jónak kell lennie. És igen, aztán figyeld a hőmérőt, terhelés alatt.
2016. ápr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=EyXLu1Ms-q4

kb ez érvényes a notebookokra is. A sok anyag sem jó, valami hajlékony lapkával érdemes elkenni. Persze sokan csak nyomnak egy pöttyöt, de notebook esetében szerintem érdemes elteríteni, amúgy sem olyan szellős... :))

2016. ápr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
huzamosabb terhelés alatt az aida64-ben 59-60fokos a processzor ami jó mert 67-70fok volt a gyári konstrukcióval. alapjáraton átlagosan 45fok
2016. ápr. 24. 08:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam is annyi kb.
2016. ápr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!