Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok erről a routerrő...

Mit gondoltok erről a routerről? Megfelelne?

Figyelt kérdés

D-Link DIR-842 Dual Band AC1200 Wireless Router

[link]

Megbirkózna egy DIGI 500/200-as internettel?



2016. ápr. 23. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Elméleti sebességben megbirkózna vele. De veszteség úgy is lesz, bármilyen routert választasz.

Egyébként szerintem nem rossz darab.

2016. ápr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BM-Striker ***** válasza:

Nem, lassú wifi-je.


Ha AC-set akarsz, akkor legalább TP-LINK Archer C5 -öt vegyél.


Ennyiért nem nagyon kapsz igazán jó AC-sat, Archer C5 egyike jobb olcsó modelleknek,de attól sem kell csodát várni


Ebben az árkategóriában ezeket ajánlanám:

N-es két sávos:

Asus RT-N56U

N-es egy sávos:

ASUS RT-N18U

2016. ápr. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

De utolsó, mit jelent az, hogy lassú a wifije?

Megnéztem az általad linkelteket és az egyikre 600 Mbit/s a másikra meg 300 Mbit/s volt írva a wifi sebességnél az általam linkeltnél meg 1200. Itt nem a nagyobb a jobb? Vagy nem az számít? Én úgy tudtam az ac-sak jobbak az n-eseknél eddig.

Nem értek hozzá csak kérdezem.

2016. ápr. 23. 23:51
 4/5 BM-Striker ***** válasza:

#3

Ez az AC-as routereknél az alsó kategória, miatt sokkal alacsonyabb sebességet képes nyújtani, mai rá van írva.


Jól használható AC-as routerek 30-40k körül kezdődnek.


Egy jó minőségű Dual Band N-as router-rel jobb eredményt tudsz elérni a gyakorlatban.


Vannak egyáltalán AC-t támogató eszközeid?

2016. ápr. 24. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Még meggondolom pontosan mit veszek.

Hát egy van a PC-ben amit használók. Ugyan egyenlőre a többi eszköz nem támogatja (bár a telefonokról fogalmam sincs) később akár lehet hozzá venni és ha jól tudom hiába ac-s a router de n-es a hálókártya attól még fel tud rá csatlakozni.

2016. ápr. 24. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!