Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vásárolnék egy Lenovo z50-75...

Vásárolnék egy Lenovo z50-75 80ec00h9hv laptopot. A véleményetekre lennék kíváncsi? (Márka hűség miatt szeretném maradnék a Lenovonál)

Figyelt kérdés
Nézelődtem más típusú lenovo-t általában a b50-es szériába botlottam bele, de a z50-re lennék kíváncsi, hogy nektek mik a tapasztalataitok, véleményetek. Köszi

2016. ápr. 26. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:

A márka hűség miatt akarsz rosszat magadnak? A laptopoknál tilos a márka hűség. Mára már minden gyártónak vannak selejt szériái, és nehéz kifogni jókat. A Z50 széria meglehetősen gyenge széria. Pl Itt egy kis cikk a Z50-70 ről. (nem 75 de hasonló a kettő)


[link]

2016. ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BM-Striker ***** válasza:

Z50 egy katasztrófa.


Billentyűzete botrányos, gyengék a látószögei(egy weboldalon egy ugyanolyan sárga szín nem volt egyforma az képernyő tetején és aljén ), néha egy fél perecre teljesen belassul, rossz anyaghasználat.


Nekem igen rossz tapasztalatom volt vele.

2016. ápr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy z50-75- öm, abban ADM A8 volt + valami dedikált AMD radeon R5 vagy R6, már nem emlékszem. Én meg voltam vele elégedve, elég gyors volt, játszani is lehetett rajta (nem a legújabb játékokkal, ultra high beállításon, de egy BF3 elmegy rajta). Ja, az első hozzászóló amit belinkelt cikket, alul hozzászólásokban kiderül, hogy annak a lenovonak a gazdája nem kímélte a kütyüt, és nem véletlen esett szét :)
2016. ápr. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BM-Striker ***** válasza:

#3


A ház minősége ettől függetlenül vállalatlanul rossz.


A saroknál való szétmenés az ajtófélfa következménye, a többi nem. Egy normális minőségű gépnek (még ez elődjének a Z510/G510/B510 -nek sem) ennyitől kutya baja se lett volna.

Ez a gép csak akkor jó, ha nagyon ritkán van hordozva,akkor is lehetőleg autóban.

2016. ápr. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!