Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alábbi Dell laptop milyen...

Az alábbi Dell laptop milyen játékokat képes futtatni?

Figyelt kérdés

Először is sziasztok, egészséget!

Ahogy már olvashattátok, azt szeretném megtudni, hogy ez a gép milyenfajta játékokat bír el. Természetesen nem akarok rajta GTA V-el csutkára tolva játszani, egy laza GTA San Andreas-t (Többek közt MTA -> SeeMTA) szerintetek elbírna?

Itt van a pc: [link]

Magyar oldalt sajnos nem találtam.

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2016. ápr. 28. 08:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Régebbi játékokra alkalmas lehet gondolok itt ilyen 8-10 éves játékokra.Ez a laptop mai komoly játékokra alkalmatlan,ez egy munka gép.
2016. ápr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A baj a videókártyával van ugye?
2016. ápr. 28. 09:24
 3/10 anonim ***** válasza:
A processzora sem egy erőmű,az integrált videókártya meg nem játékra van kitalálva.De mondom ez a laptop nem is arra van.Office ,filmnézés,exel, és hasonlókra arra tökéletes.
2016. ápr. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Most az lenne a kérdésem, hogy egy 1.75 gb ram-os, 1 magos 3.00 GHZ-es proccesszoros, asztali pc-t lepipálna-e? A videókarira nem pontosan emlékszem, talán valami Nvidia 128 mb-os dolog.

Nem tudom, mennyire kretén ez a kérdés, csak szeretném tudni, hogy a jelenleginél jobb lenne-e.

2016. ápr. 28. 09:44
 5/10 anonim ***** válasza:
# 4 Annál jobb lenne az biztos.
2016. ápr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Rendben. Most Már látom, hogy hülye kérdés volt. Esetleg még erre is kérnék egy véleményt, ha lehet:

[link]

2016. ápr. 28. 10:46
 7/10 anonim ***** válasza:
# 6 Ez is gyenge.Olyan laptop amivel normálisan lehet játszani az 250 ezer forintnál kezdődik (nem tudom az mennyi lei).Én a helyedben inkább asztali gépben gondolkodnék mert ott olcsóbban is össze lehet rakni egy egész jó gépet és azt legalább később tudnád fejleszteni is.
2016. ápr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszokat!
2016. ápr. 28. 19:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Asztali nem opció? Ez a két laptop a célodra egyáltalán nem megfelelő. Leírnád most milyen géped van? Talán megéri pár ezer forintot beleölni.
2016. ápr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy laptopot szeretnék lehetőleg. Természetesen nem azért, hogy most a wc-n ülve is tudjak hardcore szinten game-elni, hanem mert két helyen vagyok általában, ugye eredeti otthon + hétvégi ház, és eddig az volt a probléma, hogy gyengébb a gépem a hétvégi házunkban (otthon sem rózsás a helyzet a gépet illetően, de egy nagyságrenddel pont jobb), ezért mindig mással játszottam ott mind otthon, ami kicsikét frusztrált. De a végén megkértük az informatikus barátunkat, hogy készítsen egy listát, hogy milyen laptopokat ajánlana, és végül erre esett a választás: [link]

Mégegyszer köszönöm a segítséget.

2016. máj. 7. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!