Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lehet az, hogy a számító...

Matebodovics kérdése:

Mitől lehet az, hogy a számítógépem iszonyat lassú?

Figyelt kérdés
Elég erős gépnek számít(VGA,proci,ram,stb.. ezek eléggé jók) és amikor elindítok egy játékot aminek a követelménye nevetséges a géphez képest,az is iszonyatosan szaggat.Egy 2 hete kezdte el ezt csinálni olyan játékoknál amik eddig tökéletesen mentek.Egyébként a gép is észrevehetően lassabb.

2016. ápr. 28. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet, tele van porral és szenved a gép (fuldoklik, erőteljes portalanítás javasolt),

letöltöttél valamit, amiben vírus volt (malware bytes segíthet)

túl régi programot akarsz használni (nekem pl régi gothic 2-es játékban van 5 fps-em gtx 970nel) és ezért nem kompatibilis

nincs elég ramod, vagy valami leeszi a ramhasználatot

stb. stb.

2016. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet ha leírnád a pontos konfigurációt vagy azt, hogy mennyire van karbantartva hardveresen és szoftveresen egyaránt, akkor talán még segíteni is tudnánk.
2016. ápr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Illetve egy dolog még lemaradt, a HDD haldokolhat, ezt egy törtben lehúzott HD Sentinel-lel megnézheted, ha nagyon rossz az állapota azonnal cserélni kell vagy minden személyes adatot bukhatsz a hdd halálával (programok, képek, videók, személyes dokumentációk stb).
2016. ápr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Portalanítást már csináltam,az nem lehet gond.Nem régi a program(Ark Survival Evolved,Culling) Én is a HDD re gondolok de HD sentinel-el megnéztem már és semmit nem ír ki... nincs esetleg valami jobb program erre?
2016. ápr. 28. 14:46
 5/7 A kérdező kommentje:
A "Hardveres-Szoftveres karbantartást" hol tudom megnézni?
2016. ápr. 28. 14:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy az egyik RAM slot vagy maga a RAM szállt el, vezérlőpult-rendszernél nézzél rá, lehet nem érzékeli.
2016. ápr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt írja hogy megvan mind a 16Gb
2016. ápr. 28. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!