Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek skullcandy hesh 2...

Szerintetek skullcandy hesh 2 vagy skullcandy grind?

Figyelt kérdés
kerlek ne irjatok olyanokat hogy ezek szarok meg hogy nem erdemes megvenni meg ilyeneket csak mondjatok meg hogy melyik a jobb szerintetetek

2016. ápr. 28. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:

De könyörgöm, ha valaki mondja neked, hogy figyelj szerinted kutyaszart vagy lószart vegyek? Segítenél neki hogy melyiket vegye vagy mondanád neki, hogy ember ne legyél hülye ne vegyél ilyet.


Ez egy divat márka. Az árának a felét a márka adja meg a csilli villi kinézet. De nem a külsejét fogod hallgatni. Nem tudunk mit írni nem jó, pont az emberek átverésére megy rá a gyártó, szart ad el drágán jó márkával. Mint a Beats csak ők jót adnak el csak épp dupla áron.



Csak nézz véleményeket, nem poénból szidják.


[link]


Bocs de nem akarok én se neked szart, semmi értelme kitolni magaddal. Legalábbis én se a kutyaszart se a lószart nem venném meg akár mennyire is szép körítésben árulják 20 000ft ért.

2016. ápr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
rendben de tudnal valami jot ajanlaniamit lehet taskaba rakni majd az utcan gordeszkazas kozben hallgatni rajta zenet (szoval legyen kicsi, nem kenyelmetlen, osszesukhato, jo legyen a hangzasa es 15.000 legyen max.)
2016. ápr. 28. 19:08
 3/3 anonim válasza:
Nekem van 2 van, a fekete már 2012 óta, azóta a fülpárnája elkopott, de küldtek rá a skullcandysek újat. Imádom a formáját, azt hogy nem rajta van a füleden, hanem körbe"öleli", jól kizárja a zajt. Kényelmes, csak hosszú használat után érzed, hogy a fejeden van. Annyi a hátránya, hogy nagy egy kicsit. Vagyis nekem tetszik hogy nagy, de hordozni pl nyakban nem túl kényelmes. Most vettem egy fehéret is, mert sajnos hivatalosan nem forgalmazzák már. Betáraztam belőle :D
2016. aug. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!