Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi miatt kapcsolhat ki a...

Mi miatt kapcsolhat ki a notebookom wifije állandóan?

Figyelt kérdés
Állandóan lekapcsolgat, és csak akkor jön vissza ha újraindítok. Újratelepítettem a Win7-et ( 64 bites ultimate ) de nemjó, kipróbáltam 3 féle drivert mindel ugyan az a baj, sehogy nem tudom helyrehozni. Egy idelye már csinálgatja de mindig meg tudtam oldani, az egyik korábbi verziójú drivernél van olyan beállítási lehetőség az ezközkezelőben hogy wifi, ebben meg két lehetőség performance és wifi, itt alapból a performance-on van ezzel szenved, de ha átálítom wifire akkor jóvolt, de már ezzel sem jó, ha leszedem a gyártó oldaláról a legújabb drivert azzal sem jó. Mi baja? fizikai hiba vagy szoftveres lehet? ha külső usb-s adaptert használok azzal működik és semmi baja.

2016. ápr. 28. 18:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Mikor kikapcsol akkor piros x lesz a tálcán lévő wifi ikonon és az eszközkezelőből eltűnik a wifikártya. A Notebook tipusa: PackardBell Easynote F5211-HC-260HG A wifikártya meg Realtek RTL8188CE
2016. ápr. 28. 18:06
 2/2 Subb3rY1337 ***** válasza:

Sok oka is lehet

Vagy rossz

Vagy elavult

De valoszinu hogy rosz nem erzekeli jol vidd el szervizbe vagy inkabb ne wifin jatsz hanem inkabb kabeles wifin egy kabelt fogj tugd be a ruterbe meg a laptopba ennyi

2016. ápr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!