Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megbízható pendrive, ami...

Megbízható pendrive, ami bárhol megvásárolható?

Figyelt kérdés

Vettem a tecsóban egy TDK pendrive-ot, 8 GB-st. A harmadik használat után már nem ismeri fel egyetlen gép sem. Szeretnék egy olyant, ami nagyon megbízható, évekig biztosan elmuzsikál, de nem túl drága. 8 GB-osra gondoltam.

Miben érdemes gondolkodnom? Nem akarom rendelni, csak besétálni egy BestByte üzletbe, vagy a tecsóba ismét.

Köszi előre is!



2016. ápr. 29. 09:04
 1/4 BM-Striker ***** válasza:

Vidd vissza vevőszolgálatra, és kicserélik.


Bárhol megesik, hogy kifogsz egy hibásat, ezért van a kötelező jótállás műszaki cikkekre.

2016. ápr. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, már nincs meg a blokk, így nem tudom. Nem értem mondjuk, hogy minek van rajt a QC logó. Mit ellenőriznek a minőségén? Talán a színét? :D

A lényeg, hogy nem akarok még egyszer befürödni. Vegyek inkább ScanDisk-et? Vagy van valami tuti márka? Köszi!

2016. ápr. 29. 12:05
 3/4 BM-Striker ***** válasza:

#2


SanDisk, Kingston, A-Data, Corsair pl. jók szoktak lenni.


És máskor ne veszítsd el a számlát.

2016. ápr. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. ápr. 29. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!