Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen a kínai és az orosz...

Milyen a kínai és az orosz billentyűzet?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 20:35
 1/7 anonim válasza:
33%

ez milyen hülye kérdés már?

Nekem van orosz...és OROSZ.milyen lehetne?:D

2010. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

[link]

[link]

google a barátod

2010. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
kínában fonatikusan (vagy valahogy úgy) írsz a szabvány angol vagy a fentebbi képen mutatott billeddel és amikor leírtál egy szót akkor az összeugrik a kínai jellé és gépelhetsz tovább. vagy valahogy így. én ilyet hallottam.
2010. ápr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
87%
Nagyon szepen koszonjuk a valaszt es a kerdes is igen erdekes volt,azert mert valaki meg sosem latott ilyet,azert nem kell le..arozni a kerdest!!!Pl en is kivancsi voltam ra,meg akkor is,ha nem nekem jutott az eszembe a kerdes!!!Koszonjuk!!!!!!
2010. ápr. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
93%

nekem be van állítva az orosz billentyűzet,ha átállítom magyarról,akkor is ugyanezeket a billentyűket ütöm,csak mást ír,ehhez viszont ismerni kell az orosz billentyűzetet,de mivel én tanultam orosz gépírást,ezért ez nem okoz problémát.

pl az alapsor magyarul: asdf jklé

ugyanezen gombok lenyomásával az alapsor oroszul: фыва олдж

2010. ápr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A billentyűzetem ugyanolyan, mint bármelyik más :) USB-s, szürke műanyag, csak a gombokon két betű van. Fekete latin és piros orosz betűk vannak rajta. Nehéz megtalálni a magyar ö,ü,ó,ű,ő,ú betüket, tippelni kell :)
2010. szept. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hol lehet kapni orosz és kínai billentyűzetet?
2013. júl. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!