Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Notebook venti csatlakozó?

Notebook venti csatlakozó?

Figyelt kérdés

Szóval elromlott a notebookomon (K53BY, ASUS) a ventilátor, ami kiviszi a levegőt a gép belsejéből. Volt itthon egy bontott K52N típusú ASUS notebook, amiben jó volt a venti. Én szétszedtem mind a kettő ventit és csináltan belőle egyet, ami működik. De amikor vissza akartam szerelni akkor vettem észre, hogy más a csatlakozó. Itt vannak képek róla:


Ez a foglalat, ahova be kéne dugni, de csak 3 tüske van:


[link]


Ez a csatlakozó amin 3 lyuk van (ez a régi ventimé)


[link]


Ez pedig a 4 lyukas (a mostani ventié)


[link]


Na most maga a kérdés: Új ventit kell vennem, amin ilyen a csatlakozó, vagy lehet kapni átalakítót?


Köszönöm a választ!



2016. ápr. 30. 16:37
 1/5 axonbite ***** válasza:
vágd le a rosszról a csatlakozót majd a jóról is és tedd rá a rosszról levett csatit. értelem szerűen az egyik vezeték nem kerül bekötésre mert ott úgy sincs fordulatszám vezérlés.
2016. ápr. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az mindegy melyik vezetéket nem kötöm be?
2016. ápr. 30. 17:12
 3/5 axonbite ***** válasza:
gondolom három szín egyezik amelyik meg nem az talonba teszed
2016. ápr. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben megcsinalom. Koszi!
2016. ápr. 30. 17:17
 5/5 A kérdező kommentje:
Valószínűleg ez a venti is rossz, mert miután a csatlakozót kicseréltem és beindítottam a gépet a venti továbbra sem forog. Veszek egy újat. Köszönöm a segítséget!
2016. ápr. 30. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!