Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudom kikapcsolni a...

Hogy tudom kikapcsolni a laptopomban az FPS-korlátozást?

Figyelt kérdés
Vettem egy új laptopot, pontosan ilyet: ASUS ROG G551VW-FW276D. Az a problémám, hogy mikor kihúzom a tápkábelt a gépből az magától lekorlátozza az ÖSSZES játékban a képfrissítést 30 FPS-re. NVIDIA vezérlőpultban maximális teljesítményre van állítva, VSYNC szintén off, a windowsban is teljesítménycentrikusra van állítva az energiagazdálkodás (magyarul ki van kapcsolva ez a mód), de mégse sikerül. Az sem érdekel, ha hamarabb merül le tőle a gép.

2016. máj. 1. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
ha csgozol, abban talán "notebook power saving" funció auto bekapcsolódik (nem biztos;PCt használok)
2016. máj. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De mikor letálcázom nem változik át ahogy írtad.
2016. máj. 1. 14:21
 3/3 anonim válasza:
Neked igen tuti laptopod van, ha át tud változni... Az Autobotoktól kaptad a Transformers forgatásán? xD
2016. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!