Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok monitort? (Többi...

Ajánlanátok monitort? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Kritériumok:


16:9

1920x1080

FHD

IPS

Minél alacsonyabb válaszidő

LED

Jó márka

Méret: Még nem döntöttem el: vagy 24 vagy 27 vagy a kettő közt legyen.

Keret: 60-70 (plafon: 80 de akkor legyen szuper és érje meg az árát.)



Főleg játékra, mellette valamennyi programozásra, grafikai munkára, hétköznapi dolgokra lenne használva. Elsősorban játékra feleljen meg!


Nyilván legyen minél szebb, stb.


Ha több típust is írtok akkor ha lehet kérnék indokot , melyiket miért, jöhet személyes tapasztalat, ajánlás is.



2016. máj. 2. 14:35
 1/4 Lord Hidan ***** válasza:

[link]

[link]

[link] vagy akár ez de ennek a talpa nem valami jó

2016. máj. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is 24-es méretben gondolkoztam, végül ezt választottam:

[link]

Nem bántam meg! Nagyon jó monitor. A Blue Light filter csökkenti a kék fényt legfeljebb 50%-al (10-es léptékekben). Ez esti munkára, olvasásra, programozásra nekem életmentő! 1 perc megszokni hogy kicsit sárgás a kép, utána pedig akármeddig bámulom, nem fáj a szemem :) A 4ms válaszidő tökéletes játékra. ISP kijelző mellett jobb válaszidőt nem nagyon találsz. Nyilván 60Hz képfrissítés, és matt kijelző :) Szerintem 1080p-s monitornál 24 col fölé ne menj, az már csúnya.

Én mindenképpen ajánlom ezt az Acer-t, nem csalódtam. Ja és 80 ezerből majdnem kettőt is vehetsz :D

2016. máj. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
*IPS kijelző, elírtam
2016. máj. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
+1 #1
2016. máj. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!