Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Félek hogy a videókártyám...

Jarkid23 kérdése:

Félek hogy a videókártyám magas hőmérsékleten dolgozik, indokolt ez, vagy feleslegesen aggódom?

Figyelt kérdés
Nemrégiben építettem egy gépet, egy Gigabyte GTX970 G1 Gaming 4GB kártyát tettem bele, és 1354 Mhz-en ketyeg az órajele, teljesen gyári beállításokkal, GTA 5nél 72 fokos volt, Assassin's Creed Syndicate alatt 75 fokot ért el, miközben sok tesztnél olvastam hogy sosem ment fel nekik terhelés alatt 65 foknál magasabbra. Rossz lehet a légáramlás a házamban, vagy ez normális hőfoknak számít ennél a kártyánál?

2016. máj. 2. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

annyi még jó

80 fok fölött érdemes aggódni annál a kártyánál

2016. máj. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, biztos ami biztos az msi afterburnert is feltettem hogy tudjam figyelni, és az elvileg 79 foknál nem engedi feljebb.
2016. máj. 2. 22:21
 3/5 meszike91 ***** válasza:
Milyen házad van? Egy ilyen kártyához már nem árt egy tisztességes kuckó.
2016. máj. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdekes nekem MSI GTX 970 GAMING 4G van, nálam is 1350Mhz körül van az órajelem és hasonló értékeket ad.


Nekem Aerocool Ds200 házam van, abban elől 2db 14cm ventilátor, hátul 12cm, felül 14cm. Szóval szellős és így is.

2016. máj. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos az a gond, amire számítottam, egy BitFenix Nova házam van, ami nem egy rossz ház, de valóban picit alálőttem vele.. Amint leszedtem a gép oldalpaneljét, a hőfok 65 fok fölé nem igazán emelkedett egy terhelő Crysis 3 mellett sem.. Mindenesetre próbálok majd beszerezni több ventit is a házba, hátha segítenek a helyzeten.
2016. máj. 4. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!