Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség a winchesterek...

Balázs 91 kérdése:

Mi a különbség a winchesterek között?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt azt hogy pl a Western digitálnál tudom hogy van egy csomó változat, blue,black,red,purple, dee pl azt vettem észre hogy a blue sorozat 500 gb os típusának és a black 500 gb os nak a winyó teteje ( fedele) ugyan olyan a kidolgozása vagyis az egész wincseszter "ház" csak a matrica különbözteti meg. Belül mi különbözhet? Másféleképpen csinálják pl a black nek a tányérját vagy mi?
2016. máj. 5. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
A fordulatszám,olvasási és írási sebesség,munkaterület.Otthonra az EZEX(Blue)az ideális,adattárolásra az EZRX(Green),ahol a gyors sebesség számít oda az FZEX(Black).A többi is hasonló.
2016. máj. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
dirtywindows pont hu/2015/10/29/mi-a-kulonbseg-a-kulonbozo-szinu-western-digital-merevlemezek-kozott/
2016. máj. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!