Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik SSD-t válasszam ezek...

Melyik SSD-t válasszam ezek közül?

Figyelt kérdés

Eddig ezt a kilencet választottam ki árukeresőn:

[link]


Szeretnék egy külső házat is a régi HDD-mnek (2,5"), de ha tudok külön is venni az adott forgalmazótól, akkor nem fontos, hogy ilyen bundle kit legyen.



2016. máj. 6. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezek közül nem tudom, nincs tapasztalatom velük.

Nekem samsung ssd-m van, baromi gyors és nem volt még vele problémám.

Esetleg nézz utána, hátha találsz ilyen árkategóriában neked megfelelőt. Én nagyon meg vagyok vele elégedve, 2 120-ast használok 2 laptopomban.


23F

2016. máj. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ssdnow - felejtős

sandisk - nem a legjobb, mennek aztán hirtelen meghalnak minden előjel nélkül, akkor meg oda az összes adat

fury-kezdő ssd-nek elmegy

ssdnow - felejtős

savage - minőségben eléggé közelít a samsung evo 850-hez, jó vétel

intel - passz, nem találkoztam még ezzel

silicon power - ezzel se találkoztam

savage - ugyan úgy jó vétel


Amit még megnézhetsz, az a Samsung EVO 850, nekem olyanom van és remekül bírja már több mint 1 éve, semmi gond nincs vele, külön szoftvere is van ami segíti az optimalizált működést.

2016. máj. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BM-Striker ***** válasza:
A listából a Sandisk Ultra II a legjobb.
2016. máj. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szintén Samsung EVO 850 mellett teszem le a voksomat. Az 500GB-os 42 ezer Ft-tól kapható.
2016. máj. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem az a problémám a Samnsung SSD-kkel, hogy többnyire TLC-sek. Én pedig MLC-set szeretnék.
2016. máj. 6. 15:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ezek az oldalak összehasonlításai egyáltalán nem hitelesek. Szépen felbattyogsz mondjuk az első V300 oldalára.

[link]

A specifikációk közül meg is találod, hogy 208MB/s az olvasási sebessége, nem 450. Ennyit erről, nem fogom végigellenőrizni az összeset. A samsung 850 meg nem tlc, hanem vnand (azaz nem 2D technológia).

2016. máj. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BM-Striker ***** válasza:

#6


A 850 EVO TLC V-NAND -ot használ, ami kb. olyan jó, mint a sima MLC.

2016. máj. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!