Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem indul a gép?

MGamer33 kérdése:

Nem indul a gép?

Figyelt kérdés

Van egy gépem az alábbi hardverekkel: (Alaplap: Asus P7 H55, Processzor: Intel i3-540, 2GB DDR3 CL9 1333Mhz RAM Videókártya: Asus GT220)

Vettem egy 4GB-os Kingston 1333Mhz RAM-ot a gépbe. Először betettem a 2GB-os mellé DUAL-ba, nem indult. Betettem önmagába, így sem indult. Amikor visszatettem a régit úgy elindult. A legutolsó próbálkozásnál, amikor betettem újra a Kingston RAM-ot azután nem indult a gép. Se az újjal sem a régivel. Megnyomom a bekapcsoló gombot, egyet pördül a processzor és a videókártya ventillátora és annyi. Próbáltuk új táppal, új BIOS elemmel, merevlemezzel, CD-ROM-mal de ugyan ez a helyzet. Mi lehet a probléma?



2016. máj. 6. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ramfoglalatot kifújtad (a port
2016. máj. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen megpróbáltuk, de így sem működik
2016. máj. 6. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:

De előtte nem fujtad ki?

De am nag eséllyel nem ez a baj a táp milyen márka és kor

2016. máj. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 fbisanyi válasza:
nekem is ez volt a baj és megmondták mi a baly nézd meg hogy az újnak mennyi a herces mert nem mindedj és ha az ujnak nagyobb akkor az aszt jelenti hogy nem birja a géped a hercet
2016. máj. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy se működik, ha egy másik foglalatba teszed át a RAM-ot?
2016. máj. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!