Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HyperX Cloud II vs Logitech G430?

CartmanHUN kérdése:

HyperX Cloud II vs Logitech G430?

Figyelt kérdés
Új headsetet szeretnék vásárolni és a kettő eszköz közt gondolkodom. A Logitechhel már volt tapasztalatom, hiszen egy G35-öm volt - körül-belül 4, mivel megújuló garancia volt rajtuk és a fül fölötti műanyag sín állandóan eltört, most pedig lejárt a garanciája úgyhogy többet nem tudok kihúzni belőlük xd - ezelőtt. Nem sok különbséget vettem észre, csak a Logitechnek valamivel jobb a mikrofon minősége (legalábbis ezt tudtam leszűrni a tesztekből). Véleményekre és tapasztalatokra lennék kíváncsi főleg. Köszi előre is.

2016. máj. 7. 17:04
 1/3 anonim válasza:
Hyperx Cloud II mélyebb basszust ad és a mikrofonja is jobb. Bár a Logitech egy erős anyagokkal dolgozó márka ezért elég tartósak a cuccai. De én maradnék a cloud 2 mellett.
2016. máj. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, már megrendeltem a Cloud II-t és köszi a választ, bár a Logitech tartósságát cáfolnám főleg a kérdésben leírtak alapján a tapasztalataim a G35-tel nem ezt mutatják xd.
2016. máj. 15. 15:13
 3/3 anonim válasza:
Jól tetted! nekem logictech g430am volt, és 2 év alatt eltört.. pedig azért az ilyen árban lévő cuccokra figyelni szoktam...
2016. jún. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!