Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Újra telepitettem a telefonoma...

Újra telepitettem a telefonomat és elfelejtettem hogy vannak rajta fontos képek. Van olyan program amivel ezt vissza tudnám hozni? Ha lehet ingyenes megoldást kérek.

Figyelt kérdés

2016. máj. 7. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:

nincs, formázva lettek a particók.

Ha nem külső SD kártyán volt, akkor annak búcsút mondhatsz.

2016. máj. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azóta már probálkoztam a Wondershare programmal és az szerintem müködne csak rootolni kell hozzá a telefonomat de viszont az sehogyse sikerül.
2016. máj. 8. 18:16
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudna valaki esetleg egy NORMÁLIS videót készíteni?
2016. máj. 8. 18:58
 4/4 anonim ***** válasza:

nem, nem lehet, azért nem, mert ahol a képek, meg többi adat volt, telefon reset/újratelepítésekor formázta a meghajtót.

(Általad írt program, csak törölt fájlok esetében működhet kisebb - nagyobb sikerrel)

Ha vissza lehetne állítani, pl. ha egy SD kártya lenne, ami formázva volt, de még NEM volt használva, akkor PC -ről a testdisk programmal lehet próbálkozni.

De esetedben:

- Formázva lett, törölt a készülék minden fájl index bejegyzést.

- Egyes készülékek (Android 5) teljes formázást végeznek ilyenkor, mert titkosított fájlrendszer lesz a háttértár.

- Azóta használtad, próbálkoztál, így 99% hogy már rég felülíródott minim egy része annak amit menteni szerettél volna.

2016. máj. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!