Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tápegység kell?

Milyen tápegység kell?

Figyelt kérdés
Sziasztok :D ehez a konfinghoz milyen táp lenne elég:I5 4590,R9 270X,Cooler Master vízhűtés,16gb Ram DDR4 2100mhz,1tb WD,120gb Kingston ssd,alaplap még nemtudom pontosan milyen

2016. máj. 8. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen igényeid vannak, lehetőleg ezek közül válassz valamit (400W elég)


Antec Earthwatts

Antec Basiq Power Plus

Antec High Current Gamer

BeQuiet! Pure Power L8

Chieftec Navitas (GPM)

Cooler Master GM

Corsair CS

Cougar GX v3

Enermax Triathlor ECO

EVGA SuperNOVA G1

EVGA SuperNOVA GQ

Fractal Design Integra M

FSP Aurum S

FSP Aurum CM

FSP Aurum 92+

NZXT Hale82 v2

Seasonic S12II

Super Flower Silver Green FX

Super Flower Golden Green HX

Thermaltake EVO Blue

XFX TS Bronze

XFX TS Gold

Zalman EBT

2016. máj. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt hogy hoztad össze?? egy 1150-es laphoz nincs ddr4-es memória. Úgyhogy szerintem ezt kezd elölről. Ezt a vízhűtőt meg felejtsd el(kivéve ha nepton).Amúgy tápnak valami minőségi 400w pl. fsp aurum s 400
2016. máj. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lord Hidan ***** válasza:

Engem is érdekelne ezt hogy hoztad össze. A processzort nem tudod tuningolni minek a vízhtés? A gyári is bőven lehűti max hangos kicsit. Egy olcsóbb cm bőven elég lenne. 16gb ram nem kell inkább videókártyából vegyél jobbat a 270X ugyan az mint a régi hd 7870, kicsit hozzá raksz kijön egy r9 280 is. és alapból ne ddr4eset vegyél. lapnak valami b85 ha jobbat akarsz h97est

Tápnak meg nem kell 20fölött mégse tuningos erőmű lesz

egy xfx ts 450 elég lesz 16ezer pcx-en

2016. máj. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
r9 270x 4gb ot már megvettem
2016. máj. 9. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!