Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy AMD fx 8300-as processzorr...

Egy AMD fx 8300-as processzorral működne egy Nvidia videókártya? Egyik haverom azt mondja hogy működne rendesen, a másik meg azt hogy AMD procihoz inkább AMD videókártyát vegyek.

Figyelt kérdés
2016. máj. 9. 12:35
 1/4 Lord Hidan ***** válasza:
Semmi köze hozzá hogy milyen videókártya megy bele. Milyet akarsz egyébként?
2016. máj. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szaki, hááát nem vagy hű a becenevedhez? :-)


A haverod bizonyára márkahűségre törekszik, bizonyára a ruházata is követi ezt a divatot, ezeket az embereket nevezzük tartalom nélkülinek... :-)


Az első hozzászólónak teljesen igaza van! Valóban mindegy, hogy melyik processzorhoz melyik gyártó videókártyáját választod.


Nekem is van olyan gépem, ami AMD processzoros és nVidia videokártyával üzemel, immáron 3-dik éve és még húzatni sem kellett.


Egyvalami lehet érdekes, ugyanis a videokártyák rohamosabban fejlődnek, mint a processzorok, talán ezért is kérdezett rá az első hozzászóló, hogy milyen videokártyát akarsz?

2016. máj. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat! :)

Én mindenképpen egy Nvidia kártyát szeretnék.Ugyan abban az árkategóriában (60 k) az AMD kártyák 2gb-osak és 256 bitesek,ami sokkal jobb,mintha 128 bites lenne,de majdnem 100 W-ot fogyasztanak,és minden haverom azt mondta hogy sokkal gyorsabban felmelegszenek,mint a más márkájú kártyák.Amit meg én néztem,arra meg mindenki azt írta hogy erős,megbízható kártya. Gigabyte GTX 960 OC 4GB,128 bit.

2016. máj. 10. 15:16
 4/4 A kérdező kommentje:
Elnézést elírtam,az AMD kártyák nem 100 w-sak,hanem kb.100w-al fogyasztanak többet,mint más kártyák,és azért nem mind 1.
2016. máj. 10. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!