Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy GTX 1080 megfelelő hozzáva...

Egy GTX 1080 megfelelő hozzávaló alkatrészekkel és 4K monitorral teljesen bír mindent 4K-ban?

Figyelt kérdés
Még az új SW BF meg hasonló (és akár jövőbeli) nagyigényű játékokat is bír grafikailag minden beállításban kimaxolva 4K-ban?

2016. máj. 10. 00:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt az ezotéria kategóriába kéne kérdezned. Itt nincsenek jósok és mágusok szerintem...
2016. máj. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pár napja mutatták be a specifikációkat ,és gondoltam hogy NAGYJÁBÓL meglehetne mondani mire lesz képes...
2016. máj. 10. 00:42
 3/9 BM-Striker ***** válasza:

#2


Várjál még egy pár napot az első átfogó tesztekre róla, és akkor meg fogod tudni.

2016. máj. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mint már megtanultuk 1000000000x a számok semmit nem jelentenek.. szóval várunk a tesztekre.. elméletileg erősen odaveri a titan x-et viszont még annak is rosszul esik 4k ban játékokat futtatni..ahogy néztem(bár a témával nem sokat foglalkoztam) egy titan x sli kell a gta5 ultra 4k hoz hogy 50-60 fps stabil legyen mert egynek kb a fele megy... :D viszont azt írták a cikkek hogy a doom meg még pár játék stabil 60fps-el ment.. csak felbontást nem írtak..
2016. máj. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem értem amúgy a nvidiát, de főleg az ati -t. A sok VRAM már megvan a videókártyájikon, de a megfelelő erősségű chip nincs. But, but why?
2016. máj. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 azért, hogy legyen értelme sli/cfx-be tenni őket.
2016. máj. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
GT730 4GB sli!
2016. máj. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Várjatok csak, az AMD régi kártyákból "csinál" "újakat" hiába a 4 giga Vram, ha sok kártyának elfogy a szuflája mire kihasználja a vram mennyiséget. Az újabb Amd-s fejlesztések pl:Nano igéretesek. Vagy a Fury x de ezek még marha drágák egyáltalán nem éri megk meg az árukat.
2016. máj. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Bocs, Nvidia kareszról volt szó, csak olvastam valaki említette az Amd kártyákat arra írtam.
2016. máj. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!