Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD A10 7850k procim van, és...

AMD A10 7850k procim van, és telepítve lett hozzá a AMD szoftverja. (AMD Radeon Settings és a AMD Catalyst Control), ugye hogy az alaplapi videókártyát jól kihasználja?

Figyelt kérdés
Ezzel eddig nincs is gond, de kaptam hozzá egy Nvidia videókártyát, és ennek is fel lett telepítve a szoftvere. A kérdés, így hogy mostmár az nvidiás videókártya van használva, így az amd-s dolgokat le lehetne törölni róla?

2016. máj. 10. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Alaplapi videovezérlő van, videokártya nincs, éppen ezért az amd driverre meg szükség van, mivel az a processzornak szól.
2016. máj. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De, van egy Nvidia GTX 650 Ti- benne, amit utólag kaptam, és ahoz meg nvidia szoftver lett telepítve, ezért is kérdeztem.
2016. máj. 10. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:
"alaplapi videókártyát" Erre gondoltam, nincs olyan, hogy alaplapi videokártya.
2016. máj. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, így már világos. Akkor marad a gépen fent az is.
2016. máj. 10. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!