Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Core2Quad Q9300 + GTX750Ti...

Core2Quad Q9300 + GTX750Ti 2GB? Lenne limitem?

Figyelt kérdés

Üdv!


A fent említett processzor van a gépemben, 4GB memória, 400W BeQuiet tápegyság, Q45 chipset alaplap (tuning kilőve :s )


Szóval a gépbe vennék egy viszonylag új, belépő szintű játékos kártyát.


Ugye tuning nagyjából kilőve, szóval alapórajelen menne a processzor.


Itt leszögezném, hogy nem ultán szeretnék játszani az összes új játékkel, meg hasonlók, hanem egy egyszerű játékos gépet szeretnék varázsolni a meglévő "konfigból".


Tehát ilyen FarCry3-4, COD sorozat, AC Black Flag meg ilyen 2-3 éves játékokkal szeretnék majd játszogatni.


A lényeg, hogy játszhatóak legyenek a játékok, szóval legyen olyan 30-40 FPS-em átlagban..


Szerintetek van rá esély, hogy a proci "kihajtja" a legtöbb esetben a kártyát?


Kérdés:

Az említett processzor limitálná-e a kártyát? Illet ha igen, akkor mekkora mértékben?



2016. máj. 11. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Fullhd-n elég lesz hozzá nagyjából.
2016. máj. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
új játékokban limitálná.. 2-3 éves játékok menni fognak probléma nélkül bár lehet még szükséged lesz +2gb ramra de ezt majd meglátod
2016. máj. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 BM-Striker ***** válasza:

30-40 FPS-hez pér éves játékokban bőven jó ez az az összeállítás.


Az hogy mi "hajt ki" mit az erősen relatív.

2016. máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó párosítás! Ha beállításokkal játszol kicsit akkor biztos megtalálod azt ahol a CPU és a vga is azonos szinten lesz terhelve.
2016. máj. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Rendben, megnyugtattatok.

Amúgy már írtam ki hasonló kérdést, ott HD7870 mellé akartam, viszont úgy tűnik az túl nagy falat lett volna már a procinak. Akkor szerintem a 750Ti mellett maradok. Mentek a zöldek.

2016. máj. 11. 20:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Elégnek elég lesz, de ez a processzor lassan 10 éves lesz. Már a nyers ereje elfogyott. Ma már egy modern intel pentium G processzor 2 maggal olyan erős mint ez. Szóval csak módjával, lassan ideje cserélni, de persze attól még fognak menni a játékok.
2016. máj. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lord Hidan ***** válasza:
Én hagytam volna a 7870et
2016. máj. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6 Köszönöm a kérdező nevében is a kioktatást, és a javaslatot is , hogy mit vegyen. Csak a helyzet az, hogy nem ez volt a kérdés.

Majd ha te rendelkezel a pénzemmel, te leszel az első akinek üzenetet írok ilyen ügyben. :)


Pont ilyen gépem van, csak 8 Gb rammal. Az újabb játékokkal már nem, de a 2 évnél régebbiekkel azért még elboldogul.

HD-n 30-40 fps re számíts, medium beállításon.

2016. máj. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!