Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ennyire bikák lesznek az új...

Ennyire bikák lesznek az új videókártyák?

Figyelt kérdés
Már lassan a csapból is ez folyik és valahogy ne tudom elhinni hogy ennyire erősek lesznek a videókarik.(a Maxwellt is úgy hirdették mint valami hiper-szuper ultra erős videókártyát oszt annyira nem lettek jók)Tehát ez szerintem megint valami pasraszt vakítás ti hogy látjátok ezt?
2016. máj. 13. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyet ertek. Ha kijonnek es tenyleg ennyire erosek akkor eszmeletlen dragan kerulnek a boltokba, gondoljunk csak bele ki fog 200 ert 980ti t venni ha 150 ert jobbat es erosebbet vehet... Szerintem egyebkent 20-30% al lesz erosebb a 1070 a 970 nel, es a 1080 nal is hasonlo lesz a helyzet. Azt mondjuk el tudom kepzelni, hogy a vr-ban ennyivel erosebb ezzel is "rakenyszeritve" a vr-osokat az uj generacios kartyak megvasarlasara.
2016. máj. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ,ha annyival erősebbek lesznek tényleg mint amit állítanak akkor kegyetlen drága lesz.Az 1070 ami ugye a 100 ezres GTX 970 utódja az simán lesz vagy 150 ezer forint.Az 1080 tuti lesz vagy 220-250 körül. Egyébként szerintem ezek a kártyák sem lesznek elegek 4k-s csutka ultrára de lehet tévedek.Remélem majd az AMD is gurít valami faszát az új generációs kártyáival.
2016. máj. 14. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

" Maxwellt is úgy hirdették mint valami hiper-szuper ultra erős videókártyát oszt annyira nem lettek jók"


De. 950 jobb, mint egy 760, 960 jobb, mint egy 770, 970 jobb, mint egy 780, 980 jobb, mint egy 780Ti. Ugyanúgy be lett harangozva, hogy jók lesznek, ugyanúgy be lett harangozva, hogy optimalizáltabbak lesznek, ugyanúgy be lett harangozva, hogy sokkal alacsonyabb lesz a fogyasztás. És tényleg az történt, amit mondtak.

Egyébként már nagyon régóta ez a trend, hogy mindig egy erősségi fokot ugrik az egész generációváltáskor. Csak már hozzászoktál, azért mondod, hogy szar.

2016. máj. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Trevor. ***** válasza:

A Maxwellnek a legnagyobb erőssége szerintem a teljesítmény/fogyasztás mutató. Nekem GTX 750 Ti kártyám van, aminek 60W a TDP-je, ahhoz képest nagyon jó a teljesítménye.


Én úgy látom, hogy az új kártyák tényleg erősek lesznek és így 2 évvel a GTX 970 és 980 megjelenése után már ideje is volt valami érezhetően erősebbnek. Természetesen megvárom a teszteket és gameplay videókat és a GTX 1060-at, mert engem most az érdekel a legjobban és az R9 480.

2016. máj. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!