Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HDD-hez USB-kábelt hogyan...

HDD-hez USB-kábelt hogyan válasszak?

Figyelt kérdés

Ezt a HDD-t szeretném megvenni, filmezéshez kellene.


[link]


Mit kell még hozzá vennem, hogy össze tudjam dugni a laptoppal?



2016. máj. 13. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg kapsz hozzá kábelt. Amúgy sima usb 3.0 kábel. Lehet 2.0 vagy akár 1.0-is, csak (jóval) az lassabb lesz.
2016. máj. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell venned. Az USB kábel és a külső táp is a csomag része.
2016. máj. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Értem, tehát ehhez kapok akkor egy 3.0-s kábelt, ami majd vinni is fogja megfelelő sebességgel, igaz?


És otthon már mehetnek is rá a filmek, igaz? Amúgy ez a 3.0 ez mennyire számít gyorsnak? Nem fognak akadozni a filmek?

(720-as, 1080-as filmekre gondoltam)

2016. máj. 14. 00:07
 4/8 anonim ***** válasza:
2.0-n se akadoznának, de egyébként ha esetleg mégsem adnak kábelt, akkor is csak pár száz forint egy.
2016. máj. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem témába vágó, de én lebeszélnélek erről a HDD-ről. Megbízhatatlan márka. Mellesleg feleslegesen nagy is, hozzá alacsony fordulatszámmal.


Kettő Maxell külső HDD-m is van, soha nem ejtettem le őket, bajuk nem esett, de az asztali gépemet folyton lefagyasztják, ha be vannak dugva (mindegy, melyik). Valamennyi adat gyakran elérhetetlen róluk, sérültek, rossz minőségűek.


Egy hete kénytelen voltam beruházni egy új, megbízható külső HDD-re, hogy lementsem, ami még menthető róluk. Kíméld meg magad a pénzkidobástól, áldozz rá pár ezerrel többet, de normálisat vegyél.


Inkább vegyél minimum egy Western Digital vagy Seagate külső HDD-t. (Én egy WD Elements 2TB (portable) HDD-t vettem, 30 ezer körüli áron, az asztali változata 28k-tól kapható.)


[link]


Kábelt egyébként adnak hozzá, a normálisabbak. A Maxellekhez is kaptam, ehhez is kaptam.

2016. máj. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Inkább egy minőségi márkát vegyél, az a biztos.

A.

2016. máj. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3.0 sebessege akkor jelentos amikor a szamitogeprol a hddre irod az adatokat vagy forditva, de a gepen is szukseges 3.0 csatlakozo. Samsung vagy western digital termekek megbizhatobbak es minimalisan dragabbak csak.
2016. máj. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
És ne Media Marktban vedd, ott átlag másfélszer annyiba kerülnek a dolgok, mint máshol.
2016. máj. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!