Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy lehet az, hogy ASUS R9...

Hogy lehet az, hogy ASUS R9 380x strix gaming oc kártyának egy nap alatt 13ezret esett az ára?

Figyelt kérdés
Másfél hónapnyi keresgélés és akció vadászat után vettem egy ilyen kártyát(tegnap rendeltem meg), minden webshopban szétnéztem és vártam hogy essen az ára és lecsaptam, de ha még egy napot vártam volna akkor 13ezerrel olcsóbban vehettem volna. Most szétvet az ideg amiért ennyit "buktam". Hogy lehetséges ez, mi befolyásolja ennyire a hardverpiacot?

2016. máj. 14. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
GTX1070 megjelenése, például. Az ársáv közelében lévő kártyákat eléggé megnyomorítja és elértékteleníti.
2016. máj. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Trevor. ***** válasza:

Úgy, hogy az eleve egy túlárazott kártya és mivel akinek volt esze, az vett olcsóbban Sapphire vagy Gigabyte hűtéssel R9 380X-et, így nem fogyott az Asus, lejjebb vitték hát az árát. Mellesleg az árakat befolyásolja az éppen aktuális árfolyam, a raktárkészlet, szállítási és egyéb költségek.

[link]

[link]

2016. máj. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BM-Striker ***** válasza:
100%

Ez nagyon gyakran megtörténik sok emberrel, kb. minden termékkategória estéban.


Állj el vásárlástól (pontosan 30 nap múlva visszaadják az arat), és vedd meg az olcsóbbat.

2016. máj. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mindegyik gyartótól esett a 380x ára, de asus lett a legolcsóbb, többi csak 800-2500al kerül kevesebbe
2016. máj. 14. 10:27
 5/7 Lord Hidan ***** válasza:
100%
Mert az asus alapból túlárazott volt a tudásához képest
2016. máj. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
futár hozza, és annak kell kifizetni. Nagyon cigányság lenne ha egyszerüen nem venném át?
2016. máj. 14. 10:42
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szólsz a futárszolgálatnak, hogy lemondod a rendelést. Nem vagy köteles átvenni, de valószínűleg a feketelistára kerülsz az adott boltnál.
2016. máj. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!