Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop töltőm zárlatosett,...

Laptop töltőm zárlatosett, összeértek a szálak miközben csatlakoztatva volt. Azóta vettem új töltőt, de a gép nem reagál semmire. Próbáltam kimérni az áramot a gépen belül, de mindenhol 0. Alaplap probléma lehet?

Figyelt kérdés

2016. máj. 15. 00:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Egy f....sz voltam mert hónapokig halogadtam a cserét, és egyik nap bekapcsolàs elött elkezdtem csavargatni a felbomlott műanyag burkolatnàl és a szàlak összeértek és szikràzott.Ha alaplap csere akkoribe fáj ez?Esetleg Győr környékén tud valaki olyan szakit akinél tisztességesek az árak?Előre is köszönöm.
2016. máj. 15. 00:33
 2/4 anonim ***** válasza:

Alap esetben az alapesetben alaplap cserét javasol mindenki, hisz ez a legegyszerűbb. De amúgy töltésvezérlő szállhatott el. Az ország egyik legjobb műszaki tudású laptop szervizét ajánlom neked. Ugyan budapesti, de nagyon profi. Nekem a hűtés vezérlése égett le, ő szó szerint újraépítette a hűtés vezérlését. A holnapot nem találom, de számítástechnikai fórumnak a linkje itt van van. Itt el tudod érni van telefon száma is. 10-15 000 ből valószínű meg tudja csinálni, míg alaplap csere inkább 30 000+


Egy hívást megér :)

[link]

2016. máj. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja még egy kis extra, itt publikálta az én esetemet Elég komolyan megcsinálta a javítást, a lehető legolcsóbban hozta ki nekem. Azóta is hibátlan.


[link]

2016. máj. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Kedden felveszem velük a kapcsolatot és remélem az lesz amit mondtàl.
2016. máj. 15. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!