Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vadi új accer aspire es 11...

Vadi új accer aspire es 11 iszonyú lassú. Mit lehet tenni? 32 GB C meghajtó / memória 2 gb. win 10. ES1-131-CBTV mit tegyek?

Figyelt kérdés

sziasztok. egy hete vettem. win 10-es . megkérdeztem előtte egy állítólagosan hozzáértő ismerősömet, hogy ez jó lesz-e netezésre (youtube, email) meg skypeolásra. ennyire kellene. azt mondta igen. ehhez képest borzalom lassú. már letöröltem mindent amit lehett, de sima emailt is alig bírok rajta elolvasni. kb. 8,4 GB szabad most. néha jobb a helyzet, de inkább rossz. már ez az oldal is alig jött be. utánaolvastam, és így tudtam meg, hogy a 32 gb a minimum, amin még elmegy a windows.

Mit tudok tenni? lehet 64-re bővíteni? vagy nem éri meg? esetleg akkor elveszik a garancia?vagy nem is lehet bővíteni? vagy érdemes linuxra cserélni? az, gondolom, kisebb helyet foglal. Amatőr vagyok, szóval kérek türelmesen és gyógynyelven magyarázni. Köszönöm szépen!



2016. máj. 15. 13:46
 1/2 A kérdező kommentje:
bocsánat a hibákért, de gépelni is alig lehet rajta, mert annyira lassú, h abban is lemarad.
2016. máj. 15. 13:50
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem szabadna ennyire lassunak lennie, vidd vissza oda, ahol vetted.
2016. máj. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!