Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ebbe a házba milyen processzor...

Fulár kérdése:

Ebbe a házba milyen processzorhűtőt vegyek?

Figyelt kérdés

[link]

Ő a házam.A konfigom pedig:

Alaplap:Asus B85M-G

Proci.i5 4590

8 giga Kingstone Ra stb

Jelenleg egy Cooler Master Blizzard T2-es proci hűtöm van de ez kezdi megadni magát.(ezt úgy kaptam"ajándékba")Pár napja szétkaptam a gépet és portalanítottam illetve a proci kapott új hűtőzselét.Ehhez levettem a hűtőt.Nagyon óvatosan jártam el de visszarakni már alig lehetett mert a felfüggesztése repedt.(A 4 kis lábból 2)Nem akarom elhinni,hogy én csesztem el amikor kivettem...de lehet.

Mivel teljesen amatőr vagyok a hardverek ismeretében és a gépszerelésben ezért kellene segítség!

Milyen proci hűtő lenne jó ebbe a házba és konfigba ami teljesen kompatibilis és ami fontos,hogy megfizethető mert az anyagi lehetőségeim sajnos erősen korlátozottak!

Nagyon köszönöm a segítséget!


2016. máj. 16. 13:05
 1/6 Lord Hidan ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Bármelyik elég még sok is

2016. máj. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2016. máj. 16. 13:25
 3/6 Gábor_79 ***** válasza:

Nem tudom, hogy a 7 és fél ezer + szállítás sok lenne-e, de egy Raijintek Themis (ami nem az Evo) megtenné. A ház gyártói oldalának kiírása ellenére 159 mm magasságú hűtő is belefér, ami nem mindegy.

[link]

2016. máj. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem,ez még szerencsére bőven belefér.Köszönöm!Ránézek erre is!
2016. máj. 16. 18:25
 5/6 Lord Hidan ***** válasza:
Igazából teljesen mindegy mert bármelyik lehűti. A te esetedbe az lenne a célszerű ha a leghalkabbat vennéd
2016. máj. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz urak! :) Örülök ezeknek az infóknak mert csak így lehet megtanulni a fortélyokat aztán majd csak belejövök annyira,hogy ne kelljen már a legalapvetőbb dolgokat is megkérdeznem! :)
2016. máj. 16. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!