Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kattint duplán az...

Miért kattint duplán az egerem amikor csak egyszer kattintok vele?

Figyelt kérdés
Már ki tudja hány éve használom ezt az egeret, de most pár hete elkezdte ezt, hogy csak egyszer kattintok vele, de kettőnek veszi. Nem állandóan, de az klikkek legalább 50%-ban és kezd nagyon idegesítő lenni. Sanszos, hogy meghalt és újat kell vennem, vagy lehet szoftver eredetű dolog (pl vírus)?
2016. máj. 17. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen egerem. A mikrokapcsoló cseréje sem segített rajt jelentősen. Gyárilag nem lehetett az egérben ún. pergésmentesítő áramkör, ami gondoskodott volna arról hogy bizonyos mikroszekundumnál rövidebb idejű egymás utáni kattintást egy kattintásnak tekintsen. Vettem egy újat, ISY feliratút mindössze 900 Ft-ért, ami nagyon jól bírja a kattintásokat és nem jelentkezett ez a hibája.
2016. máj. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szét kell szedni és kitakarítani. Lehet hogy segít.
2016. máj. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen egér?


Nekem is volt egerem, kettő is, mert vettem még egyet az előzőből, ami addig (kb. 1 évig) "olyan jól bevált". Hama uRage sorozat darabjai. Soha többé.


Szoftver eredetű nem éppe. Mikrokapcsoló-hiba, esetleg mocskos, takarítsd ki belülről, cserélj mikrokapcsolót. Már persze, ha ér annyit az egér. Lehet, jobban megéri egy újat venni.

2016. máj. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]


Semmi ultraextrahypersuper gamer egér, csak egy ilyen kis egyszerű sima, de olyan rég óta használom, hogy a szívemhez nőtt. :') Meg igazából szeretem, mert nem túl nagy (nő vagyok, kicsi kézzel), viszont nem is pille könnyű. De lehet, hogy ebből új vásárlása lesz, mert tényleg az idegeimre megy. :(

2016. máj. 17. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!