Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kihajtja e a procim a videókár...

Kihajtja e a procim a videókártyát?

Figyelt kérdés
Van egy AMD phenom x4 945 s procim. Kérdés hogy kihajtana e egy Nvidea GTX 750 et ? Lattam videó ahol egy srácnak a GTX750Ti et kihajtotta de ellenbe velem nalam nem hajtja ki a 750 et ... Pl.: a CS:GO ugyan annyi vagy kevesebb FPS el megy mint anno . Illetve sok az FPS Drop! Szerintetek kihajtja vagy sem ? Illetve ha nem milyet ajánlatok helyette ?

2016. máj. 18. 01:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
NINCS OLYAN SZÓ HOGY KIHAJTJA!
2016. máj. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hagyjad, ne húzd fel magad, hisz még ő sem tudja mit is akar.

Illetve lehet hogy tudja, csak nem tudja azt megfogalmazni.

Ilyenek a mai fiatalok.

2016. máj. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Helyesen a követjezőképpen kell feltenni eme kérdést: ki-e hajcsa-e??
2016. máj. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
a cs go cpu intenzív játék eleve ha ott több fps-t akarsz akkor platform váltás elengedhetetlen nyilván nem írok neked most fx 6300 / meg fx 8350 -et azért mert nem jó ár/ teljesítmény.. de pl egy i3 4130 már 100 + fps fölött dolgozik 200 + fpshez a le írt 2 amd proci 6 vagy 8 magos szériája kell illetve egy i5 . A procid alapvetően is elég elavult pl a quantum break már az ilyen régi utasítás készlet miatt el sem indul ... platformot kellene váltanod ha több fps-t akarsz kérdés van e rá elég pénzed?
2016. máj. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2016. máj. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok! Értsétek úgy ahogy kell , de más hogy nem tudom kifejezni magam illetve szinte minden hol így láttam.

A 4. Válaszolónak köszönöm a segítséget. És igen van rá elég pénz de úgy néz ki akkor is maradnom kene az AMD-nél mert az alaplapot kb. 3-4 hónapja vettem mert az előző tönkre ment. Aztán nem szeretném kidobni úgy hogy alig használt. De akkor az AMD ből a 6 illetve 8 magos fx amit ajánlasz ?

2016. máj. 18. 08:26
 7/12 MGéza ***** válasza:
Én eladást ajánlok. Garis, jó áron tudod értékesíteni. Tulajdonképp mindegy milyen FX-be fektetnél, a magonkénti teljesítményük úgymond a béka hátsója alatt tanyázik mai szemmel nézve, vagy pedig húzni kell, akkor meg rá kell költened egy erős, Alpenföhn Brocken szintű hűtőre minimum, plusz lehet tápot is kell cserélni, szóval nem vagy előrébb semmivel.
2016. máj. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem mire gondolsz. Hát tápot kétlem hogy kell cserélni mert az fx 6300 Max fogyasztasa 95 w ugyanugy mint a phenomenak. De azért elgondolkodom az intelen ! Köszi a segítséget !
2016. máj. 18. 09:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyugotan vegyel bele egy fx 8300 nemfogod megbani bisztos! Nincs amit nembir el nemkel mindeg felulni a sok agyon dicsert tulfizetett inteles baromsagokra (intel=penz temeto kulombseg meg szinte semi vagy alig erezheto) ;)
2016. máj. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha az alaplapja nem támogatja akkor vehet bele fx 6300 -at te okos ..
2016. máj. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!