Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bírná a gép a videókártyát?

Bírná a gép a videókártyát?

Figyelt kérdés

Xeon X3430 -i5 4magos processzor (intel i5 750 teljesítmény)


Intel Server Board S3420GP alaplap


és Gigabyte GT730 2GB DDR3 GV-N730-2GI videokártya

Gigabyte GT730 2GB DDR5 GV-N730D5-2GI videokártya

A hangsúly a DDR5-ön van, hogy vinné-e, mert nem találtam ráutaló jelet, s hátha tud valaki valami okosat, ami kisegítene, mert szeretnék venni egyet, hogy feldobjam a gépemet egy kicsit, de nem akarok csak úgy beleugrani, szeretnék jó vételt intézni, a bolt ahol találtam, ott nem tudtak segíteni, ezért reméltem hogy itt :)



#videokártya #gép #segítségm
2016. máj. 18. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
A processzor megfelelő a videokártyához, viszont itt a tápegységen van a hangsúly, illetve a felhasználáson és pénzösszegen.
2016. máj. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ömm a Tápom azthiszem, egy 500-as, a felhasználása viszont, nagyrészt, grafikai programok használata, mint after effects, premier pro, és még egynéhány ilyesféle program, plusz egy-két játék, de nem mindennapos tevékenység a játszogatás.

A pénzösszeg egy 20-as környéke

2016. máj. 18. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:

a gddr5 nem számít kompatibilitási szempontból, viszont az a kártya nem éri meg az árát.. a géped nem nagyon lesz gyorsabb mármint pár játék fog futni de nem az igazi az a kártya.

kb 30.000-ért már van gtx 750 ti ami az új játékokra elég low-med beállításokon. esetleg használt piacon nézelődhetsz még ha csak 20k körül van a kereted.viszont jó lenne tudni a tápod is


viszont ez a rész mit jelent? " a bolt ahol találtam, ott nem tudtak segíteni" kifejtenéd bővebben?

2016. máj. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a max összeg 20 ezer környékén van, akkor használtan érdemes körül nézni.
2016. máj. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!