Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyiért tudnám eladni a...

Mennyiért tudnám eladni a számítógépem?

Figyelt kérdés

Alaplap: ASRock B75 Pro3

Processzor: Intel Core i5 3330 3,00GHZ

Videokártya: Gigabyte GTX 660 2GB

Memória: Corsair Vengeance 8GB DDR3 (2x4-es kiszerelésbe)

Tápegység: FSP Hexa Series HE 500 (550W a max terhelhetőség)

Merevlemez: Seagate Barracuda 1TB

Ház: Gigabyte GZ-X1

Operációs rendszer: Windows7 Home Premium 64-bit


+Samsung DVD olvasó/író (pontos típust ennél nem tudom, de alig volt használva, max 4-5 alkalommal)


Igény esetén tudok adni hozzá tápkábelt is. A merevlemezt és a DVD írót leszámítva mindennek megvan a doboza, mindenhez megvan az illesztőprogramokat tartalmazó lemez és használat utasítás is.


A gép egyébként kitűnő állapotban van, a házon semmi karcolás, rendszeresen volt takarítva (kívül/belül egyaránt) is, túlhajszolva sem volt, általában 1-3 órát ment egy huzamba csak (max 5-öt de az ritka volt) és nem volt mindennap használva (a nyarat leszámítva.


Eredetileg csak fejleszteni akartam a gépet, de mivel jön a GTX 1070, úgy döntöttem csinálok egy combosabb konfigot, még mielőtt egyetemre megyek.



2016. máj. 19. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán 100 körül.
2016. máj. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lap: 10k

proci: 30-35k

vga: 35k

ram: 10k

táp: 8k

hdd: 8k

ház: 13k

dvd: 2k


Ha külön-külön eladod, 115 ezer körül jön ki, ha egyben akarsz megválni tőle akkor 100-110e kb, ha olyat fogsz ki aki nem ért hozzá, talán 120-ra is fel tudod tornászni.

2016. máj. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat én is olyan 100-110 körülire tippeltem. :) Szerintem megpróbálom egybe eladni.
2016. máj. 19. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!