Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik oldalról kell a drivert...

Melyik oldalról kell a drivert letölteni, nVidia / gyártó oldala?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy Gigabyte GTX750Ti 2GB videokártyám, dobozában volt egy cd, amin gondolom már "régi" driver van. Ezért gondoltam, hogy nézek egy friss drivert interneten.


Azonban nem tudom, hogy melyik oldalról kéne letölteni a drivert:


nVidia oldaláról: 365.19 - itt ez a legfrisebb

Vagy pedig a GIGABYTE oldaláról: 353.62 - itt pedig ez a legújabb


Szóval melyikről kell? Ha nem a Gigabyte oldaláról szedem le lesz valami változás? Vagy a Gigabyte-nál "egyedi"?



2016. máj. 21. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nvidia oldaláról szedd le.
2016. máj. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
NVIDIA Geforce Experience vagy iobit driver booster
2016. máj. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon ajánlok programokat amik felteszik a drivert. Inkább töltsd le egyesével, vagy ha Windows 10-ed van az magától felrakja. (elvileg)
2016. máj. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát nekem is csak rossz tapasztalatom van az ilyen programokkal, inkább egyesével szoktam. Amúgy nekem ez a Windows 10 is új.. Meg mi ez a Geforce Experience?

Régi gépemnél nem volt ilyen, letöltöttem a drivert, feltelepült és kész.

2016. máj. 21. 17:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézi a videókártyádat(driver stb.)
2016. máj. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy azt nem értem, hogy pl. a Gigabyte miért teszi fel a saját oldalára a drivert, mikor ott van az nVidia Geforce oldalán is, sőt a Gigabyte amit felrakott nem is új, majdnem 1 éves.. nem lenne egyszerűbb átirányítani nekik az nVidia oldalára?
2016. máj. 21. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!