Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ért hozzá valaki?

Ért hozzá valaki?

Figyelt kérdés

alaplap:ECS 945GCT-M2 (V1.0)

videokártya:ati radeon hd 5770


beleraktam a videokártyát az alaplap pci16-os foglalatába és nem adott képet csak az integráltban! körülnéztem a biosba de nem tudom hogy hol kell vagy hogy hogy kell beállítani úgy hogy a pci16 os kariról menjen a gépem és ebben kérném a segítséget!



2016. máj. 21. 21:01
1 2
 11/15 csigusz27 ***** válasza:
Az integrálton sem?
2016. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
ha bedugom a 6 pinest a pci16 os videokártyába akkor nem, de ha benne van az alaplapba a videokártya és nincs bedugva a 6 pines akkor az integráltba ad képet
2016. máj. 21. 22:15
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor ne dugd még rá a 6 pint, állítsd át a biosban az integrált vga-t pci-e-re, mentsd el, kilépés. Kikapcs. Dugd rá a 6 pint.
2016. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha úgy sem jó, akkor vagy a kártyával van gebasz, vagy a pcie- sínnel. Esetleg egy kifújást meg lehet próbálni. )Már a pcie foglalaton). Lehet, hogy poros kicsit és kontakt hiba van az adat sín és a kártya csatolója között.
2016. máj. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Milyen tápod van?
2016. máj. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!