Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miert nem csatlakozik fel...

Miert nem csatlakozik fel wifire a laptop?

Figyelt kérdés

Packard bell tv44-hc-346hg laptoprol van szo. Amikor telepitem a wifi drivert (tobbel is probalkoztam) ezt irja ki: Lehez, hogy az eszkoz nincs csatlakoztatva, vagy le lett valasztva a rendszerrol.

Csatlakoztassa most.

Frissen telepitett gep. Azert lett ujra telepitve mert nem mukodott a wifi egyrol a kettore... Win10 van most fent. Nem ment 8,1 el sem.

Mit tegyek?



2016. máj. 22. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Bekapcsoltad a wifi-t a megfelelő gombbal?
2016. máj. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen.. De nemjoo. :(
2016. máj. 22. 18:10
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagyis.. Fn+F3 a megoldás de nem csinal semmit...
2016. máj. 22. 19:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia.


Ha jól láttam a PackardBell letöltési oldalán akkor ehhez a notebookhoz három gyártó wifi adaptere közül valamelyiket szerelték be.: Atheros, Broadcom, Realtek. Először ezt kellene leszűkíteni hogy a te notidba melyik van. Nem ártana feltelepíteni ugyanerről az oldalról az "RF Button" nevezetű driver-t sem, ha minden igaz ez lesz a kapcsoló ami a wifit kapcsolgatja. És ellenőrizni kellene hogy a Windows automatikusan _ne_ telepítsen frissebb drivert a Windows-Update szolgáltatásán keresztül, ez általában több kárt okoz mint hasznot.

2016. máj. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!