Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy ido ota eszrevettem h...

Egy ido ota eszrevettem h laggol minden jatek a gepemen (far cry 4, crysis3, gta 5). Rajottem h valoszinuleg az APU val van a gond. Tobbi lent (? )

Figyelt kérdés

Gepem adatai: AMD a-10 5800k APU

R7 360 oc videokartya

2x 4gb RAM Ddr3 1600mhz

Cooler master 600w tapegyseg

320gb SATA hdd

Fm2 alaplap


A helyzet: laggol minden jatek szaggat, es eddig azt hittem h a videokartyaval van a gond amit vettem. Nezegettem h mit tud a kartya es utana jottem ra h a procival lesz a gond. De mivel ez apu erre nem erdemes epitkezni mit tudnek tenni h megszunjon a lagg?


2016. máj. 22. 22:59
 1/5 Lord Hidan ***** válasza:
Ha eddig nem laggolt akkor nem ott van a gond. Táp egy hulladék de most nem hiszem hogy azzal lenne gond 250W-os konfigot azért elbír. Nem melegszik a processzor? Hány fokos normál használat alatt és játék közben? Gyári hűtő van hozzá?
2016. máj. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi a hőmérséklete? Mert minél nagyobb a cpu hőmérséklet, 60-70 fok után annál jobban szaggat a játék.
2016. máj. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gyari huto ujra lett pasztazva kb 1honapja homesekletet meg nem neztem de a videoknal azt lattam h a proci miatt laggol a jatek pl a far cry 4
2016. máj. 22. 23:11
 4/5 Lord Hidan ***** válasza:
Jó de egy fokot írhatnál hogy gyári hűtővel mennyi ha pl far cry 4ezel
2016. máj. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mar a windowsom se jo, be sem tolt... :/
2016. máj. 31. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!