Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek a Lenovo IdeaPad...

Szerintetek a Lenovo IdeaPad 100S jónak számít a maga kategóriájában?

Figyelt kérdés

A hardvereit nézve nem vagyok elájulva tőle, 2 GB ram nagyon kevés ma már, a procijáról nem is beszélve.. persze ilyen olcsón mit várjon az ember,meg végülis ez 'ideapad' minőségben fut, de mégis win10 van rajta..

Lehetne azért használni normálisan, vagy ha kettőnél több alkalmazás fut rajta, akkor vajon már lehal az egész gép?



2016. máj. 22. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:
én nem vennék ma már olyan gépet ami 4gb-nél kevesebb rammal rendelkezik.. mondjuk nálam laptopoknál a minimum az i3,4gb rammal de lehet ez az én hülyeségem szerintem ott kezdődnek a használható gépek..
2016. máj. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolkozom, csak mivel ez valami ideapad, lehet hogy közelebb áll pl egy tablethez, mint egy pc-hez, tehát máshogy van optimalizálva és nem igényel annyi erőforrást.. bár nem tudom..
2016. máj. 23. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!