Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudhatom meg, hogy a...

Honnan tudhatom meg, hogy a winchester haldoklik, esetleg rossz?

Figyelt kérdés
Fizikailag látszódik rajta? Mik a jelei a rossz vinyónak?
2016. máj. 23. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a jele, hogy sérülnek a fájlok, vagy hibát dob a rendszer olvasásnál/írásnál.
2016. máj. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a tünete, hogy a gép nem akar elindulni, esetleg csak minden második indításra... ...én egyszer emmiatt cseréltem az egész gépet, mert nagyobb problémára gyanakodtam, és nem volt időm vele szórakozni.


Esetleg az is lehet jele, hogy érdekes ciripelő hangot hallat!

2016. máj. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fizikailag nem látsz rajta semmit így kívülről, max tapasztalod.

Nem tud beolvasni fájlokat, netán elvész róla adat.

Nekem már volt olyan, hogy felraktam rá az op rendszert és gép leállításakor, majd bekapcsolásakor üres lett - volt op rendszer...nincs op rendszer :(

Jelenleg pedig néha újraindul (ez már másik), legrosszabb ami történhet: kékhalál + adatvesztés, jobbik esetben pedig vagy csak szimplán kékhalál, adatok megmaradnak, vagy pedig még a gép a ramból dolgozik, majd ha valamit töltenie kéne lefagy egy időre, de kékhalál nélkül ismét újraindul a HDD gond nélkül (utóbbi gyakoribb) és használhatom tovább

Tehát tapasztalod, mint én vagy pedig hallod: maga az újraindulás, vagy zajos, ilyesmi (persze némi hangja mindig van)

Én valahogy eszem a HDD-ket :D (sok másolgatás)

2016. máj. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!