Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Win10, driverek telepítése?...

Win10, driverek telepítése? Hogyan van ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fel fogom telepíteni a Windows 10-et, azonban valahol olyasmit olvastam, hogy magától megkeresi a szükséges drivereket és felrakja. Most akkor nekem nem is kell telepíteni nekem semmit?


És mi van, ha valamit nem talál? Hol tudom megnézni azt, hogy esetleg melyik driver hiányzik?


Talán jobb lenne ha mindent magamnak telepítenék fel, nem lehet valahol ezt beállítani? :D


Amúgy régebbi típusú alaplapom van, szóval csak Win7-re jött ki driver. Ha feltelepítem a 7-es drivert akkor menni fog Win10-en is?


Előre is köszi.



2016. máj. 23. 14:58
 1/4 Lord Hidan ***** válasza:
Megnézi a géped frissités elött hogy van e mindenre driver és ha nincs ki írja. Ha van akkor automatikusan az lesz rajta ha feltelepited
2016. máj. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Annyit tudok, hogy ezeket kell felrakni:

- videokártya driver

- chipset driver

- lan driver

- audio driver


Nem használok semmilyen eszközt amihez kéne még, akkor más driver nem is kell nem?

2016. máj. 23. 15:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Amit tud felrak, amit nem nem, az meg nem. Az eddigi windowsok is így csinálták. Az eszközkezelőben tudod megnézni, hogy mi a helyzet és a ven&dev alapján tudsz keresni drivert.

A win 7.es driverekkel is elmegy, de érdemes megnézni vane újabb.

A sorrend a következő:

-Windows tegyen fel mindent, amit tud.

-Amit nem tud, annak a gyártó honlapján meg kell nézni a win10-es drivereit

-Ha nincsenek, akkor mehet 8,7 driver is.

2016. máj. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi.
2016. máj. 23. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!