Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy videókártyát, ez...

Vettem egy videókártyát, ez most Oc vagy sima? Esetleg sem-sem?

Figyelt kérdés

Vettem egy Msi gtx 650 ti 2gb vga-t, ilyent [link]


De az a baj, hogy a doboza és a kártya hátán lévő matrica nem stimmel mivel Oc van rajta.Olyan mintha ezt vettem volna:


[link]


Szerintetek ha felrakom az oc-s órajelre mert alapból is annak kéne lennie bírná? A gpu-z az eredeti órajelt mutatja, vagyis kaptam egy oc kártyát gyári tuning nélkül. Rá állíthatom? illetve ugrik a gyári garancia? Vagy, ha nem állítom át úgy tűnik fel nekik esetleg ha meghibásodna ,hogy oc de nem azon megy amin kéne, akkor én lennék a hibás, ígyis úgyis.



2016. máj. 25. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:

MSI GTX650TI 2GB változatokból csak ezek vannak:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. máj. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link] ezek az órajelek vannak, [link] ilyen dobozba. Azt megtudod mondani mitől oc-s a kártya? Mert semmilyen órajelet nem emeltek. [link]

Ha felemelném az órajeleket ilyenre mint ennek [link] szerinted bírná? Mert ez ugyanaz csak oc órajel. Bocsi a sok írásért nem tudom mennyire érted mi a helyzet :D, de köszi a választ ha szánsz rám időt :D

2016. máj. 25. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:
OC-ban fejlettebb szabályzókondik vannak, amik alkalmasabbak arra, hogy tuningoljuk. A tuningpotenciál pedig a tápegységtől és a hűtéstől (tehát a gépháztól) függ elsősorban.
2016. máj. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!