Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen fejhallgatót vegyek 30...

Milyen fejhallgatót vegyek 30 ezer forint körül?

Figyelt kérdés

Üdv, szeretnék venni egy fejhallgatót. Jelenleg egy 200 ft-oson szenvedek, de el is tört, minden baja van (rendeltetésszerűen használtam!). Így hát gondoltam veszek egy minőségibbet.

A keret, ahogy fent is írtam, 30 ezer forint. Nem igazán szeretném túllépni (sőt ha lehet megközelíteni sem).

Játékra és zenehallgatásra használnám, semmi extra. Esetleg fontos lehet az alaplapom, ami egy Asrock 970M Pro3, 7.1-es integrált hangkártya van benne (számít ez?)


Szeretném, ha a fejhallgató:

-rendelkezzen mikrofonnal (+előny ha levehető, vagy valahogy eltüntethető)

-dizájnja lehetőleg fekete piros legyen (vagy csak fekete, ha nagyon nincs más)

-legyen minőségi, strapabíró elemekből (vagy ebben az árkategóriában ez már minimum?)

-legyen jó virtuális térhangzása (lehet ez hülyeség, de érthető a lényeg, ugye?)

-vezetékes legyen (nem fogok elemmel kínlódni)


A mikrofonnak nem kell olyan különlegesnek lennie, az ritkán lenne használva, csak legyen valamilyen, nem ruháznék be egy külön mikrofonra.


Ezek alapján ez tetszik: Kingston HyperX Cloud II vörös feketében, 26-27 körül már láttam. Jó döntés lenne?



2016. máj. 25. 21:23
 1/7 Lord Hidan ***** válasza:
Teljesen jó a cloud 2 de az 1 is jó ha esetleg nem akarsz annyit költeni
2016. máj. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán ár/érték arányosak a kompaktmegoldások, többet érsz, ha külön veszel felcsatolható mikrofont egy professzionális fülessel.

Minden Stereo fejhallgatónak van virtuális térhangzása (ezért virtuális).


Cloud II-val kapható hangkártya gyengébb, mint a legtöbb alaplapi megoldás, a drivere pedig egy tipikus 5 ezres professzionális füleséhez hasonlítanám. Emiatt nem éri meg.


Gondolom a gamer és a 7.1 marketingfogás zavar be. Felejtsd el és könnyebben fogsz tudni választani olyat, ami ér is valamit.

2016. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 az 1 nem tetszik csak a 2, de köszi a válaszod


#2 köszönöm a kifejtős választ nagyra értékelem! De csak a plusz helyet foglalná a mikrofon és plusz pénzbe is kerül. Így lenne jó. Tudnál ajánlani akkor helyette valamit?

Lehet, hogy bezavart de a gamer csak a dizájnra vonatkozik tudtommal de mint írtam valamennyire az is fontos lenne. Minden esetre köszönöm a segítséget, várom a többiek véleményét is.

2016. máj. 25. 21:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kerül plusz pénzbe, mikrofon + fejhallgató együtt többe kerül, mint külön-külön (feltéve, ha azonos minőségről beszélünk).


[link]


Például egy ilyen olcsóbb, mint a cloud II, de a hangminősége összehasonlíthatatlanul jobb. Vagy egy ilyen:


[link]

2016. máj. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4, köszönöm, de sajnos ezek túl drágák a magyar boltokban: az audio technica 45 ezer, míg a másikat meg sem találtam. Külföldi oldalról nem szeretnék rendelni.

Esetleg más tipp, valaki?

2016. máj. 26. 12:16
 6/7 anonim ***** válasza:

ATH-ava400

AKG K92

Yamaha HPH 150

Beyerdynamic DTX 910

Superlux HD685

Sennheiser HD 471

2016. máj. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2016. máj. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!