Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csalás a makróhasználat...

Miért csalás a makróhasználat egérnél? Pl: CoD2 szervereken

Figyelt kérdés
Ezt már sokszor láttam szervereken, hogy emiatt kickelték a játékost mert makrót használt... A makró ugye az egér gombjaihoz hozzárendelt beállítás, ez amugy mitől csalás? Milyen előnyökhez jut aki ilyet használ? Nem értem...

2016. máj. 26. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Pl finomrahangolt autofire, csak lenyomva tart egy gombot és automatikusan tüzel olyan időközökkel, hogy a recoil minimális legyen.
2016. máj. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát az is a makrótól függ. Én már írtam olyan makrót, amiben minden van, billentyűkombinációk késleltetéssel megspékelve, amivel kb azt értem el, hogy kimehettem wcre, miközben lőttem magam helyett.


Ez a legtöbb szabályzatban csalásnak minősül, a codot éppen nem ismerem.

2016. máj. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1és2: ez igen! ez még hasznos is! mert én aimbotra meg wh stílusú csalásra gondoltam, de ez még sztem belefér 1-2 szerveren. Call of duty-ban hogy kell ezt beállítani?
2016. máj. 26. 14:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Te összekevered a keybindet a makróval. A makrót külső programmal (én az egerem driverén keresztül) lehet összehozni.
2016. máj. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A makró egy külső parancssor. Tipikus példa erre cs:goban, ha valaki késsel megy és bök egyet, a karaktere automatán előre is lép. Ezáltal ha folyamatosan bökdös, sokkal gyorsabban el tud futni egy adott pontra, mint az ellenfél, ezzel hatalmas előnyt szerezve (előre beáll, becéloz stb).


Vagy a másik: Ha a célkereszt színt vált (szintén cs:go) pirosra, automatán lő 1-t vagy 2-t a fegyverrel, majd rá x másodpercre (recoil időt beleszámolva, hogy pontos legyen megint a lövés) megismétli ezt újra és újra.


A makró a csalások pofátlan módja.


Ezért nem is illik a key binding-gel összekverni, ahol egy adott gombra egy funkciót raksz ki (pl egér 6. gombbal leguggol a karakter, nem kell hozzá a billentyűzet gombját megnyomni).

2016. máj. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
francba, ezek után télleg nem érdemes használni...
2016. máj. 26. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!