Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gigabyte alaplapoknál a...

Gigabyte alaplapoknál a DualBIOS mit jelent? Van valami hátránya?

Figyelt kérdés

2016. máj. 26. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha össze-vissza állítasz valamit a biosban, vagy ha nagyon ügyesen beférkőzik egy vírus, akkor a másodlagos bios nagyon sokat segíthet.
2016. máj. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak előnye van.
2016. máj. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha elrontod a biost(pl update közben leáll) nem kell kidobni az alaplapot hanem úgymond visszatöltheted a másik biost.. elméletileg volt már olyan hogy ez valakinek hibát okozott de fórumon olvastam szóval nem biztos hogy ez volt az oka, alapból nem kell tőle félni jó dolog
2016. máj. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm az eddigi válaszokat! Amúgy a Gigabíte alaplapok megbízhatóak? Nem szokott gond lenni velük?
2016. máj. 26. 18:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocs elírtam. Gigabyte.
2016. máj. 26. 18:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs gond velük. Általánosságban mindegyik márka jó, inkább az a fontos maga az adott alaplap milyen, hisz mindegyik gyártónak van filléres vacak alaplapja.
2016. máj. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kivéve az EVGA-nak, annak csak jó lapja van. Mondjuk nincs is sok.
2016. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!