Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen Apple gépet javasolnáto...

Milyen Apple gépet javasolnátok internetezésre, grafikai munkára, Office-ra, irodai munkára és film nézésre?

Figyelt kérdés

2016. máj. 26. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg a "grafikai munka" mit takar, ha az nem tul power-igenyes, akkor egy Air szerintem boven megteszi. Ha kell az ero, akkor Pro.
2016. máj. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Az új Mac-ek közül ezekre a feladatokra alapvetően bármelyik alkalmas, meg igazából a régebbiek is.

Nyilván grafikai munkára kényelmesebb a minél nagyobb monitor, megfelelő felbontással. Nekem pl. egy 27-es monitorom van, megszokásból adódóan 22-es monitorokat már szinte kicsinek érzem. Szerintem ez többet számít, mint hogy 8 vagy 16 giga RAM-van, vagy i5/i7 . Ha ésszel csinálja az ember, 8GB RAM meg egy i5-ös már nagyon sok mindenre elég CGI szempontiból.

A többi feladatra (internetezésre, Office-ra, irodai munkára és film nézésre), már a P4-es gépek is megfeleltek, nyilván nem 4K-ban videózni, de egy új Mac összehasonlíthatatlanul erősebb, szóval ezen kár is gondolkodni.

Szóval ajánlani nem igen lehet, mivel mindegyik megfelel a feladatokra, neked kell eldönteni mi a fontosabb számodra a hordozhatóság vagy a kijelzőméret. Másrészről anyagilag sem teljesen mindegy a választás, mivel egy Air-t megkapsz 3-400 körül, egy jobb Pro vagy iMac pedig már az 1M-t közelíti.

2016. máj. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez jó lehet?

[link]

2016. máj. 26. 19:52
 4/4 anonim válasza:
Ha nem komoly grafikau munkáról van szó, akkor megteszi az Air (ma már nem vennék 8 giga ram alattit) viszot ha komolyabb, akkor Pro, ha asztali gépben is gondolkodsz, akkor az :)
2016. jún. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!