Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 10 et használok már...

Windows 10 et használok már több mint 1 éve frissítettem Windows 7 ultimate 64 bit-ről (nem eredeti), és eddig minden működött rendesen, de most nem mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
nem lehet kitenni a gépemen lévő képeket háttérnek,a képeknek csak az ikonját mutatja és csak ha belekattintok akkor látom a képet, és a CS GO-t amikor el akarom indítani nem tudom mert ki írja Nem sikerült a játék indítása (ismeretlen hiba).aztán amikor követem amit a Steam kiír mint hiba megoldási lehetőséget akkor működik a játék de minden vissza áll az eredeti beállításokra, eddig semmi ilyen nem volt vele, ha telefonra filmet akarok tenni eddig engedte hogy átkonvertáljam most nem,aki Windows 10-et használ és találkozott már az enyémhez hasonló problémával azt kérem segítsen köszönöm.
2016. máj. 30. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:

telepítsd úrja a win10-et

ez az egyetlen megoldás

2016. máj. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem hinném hogy az megoldás lenne, és azért nem mert miután frissítettem több mint 1 éve egészen eddig az az pontosan múlthét péntek délutánig, semmi baja nem volt minden hibátlan volt, és egyedül csak én használom a gépemet senki más, én meg nem nyomkodtam el, nem állítottam el rajta semmit,ilyen ügyben nem szoktam segítséget kérni, mert megszoktam találni a megoldásokat, mindenre ami számítógépekkel kapcsolatos, de ez most valahogy nem megy, mert semmi ötletem nincs hogy mi okozhatja ezt.
2016. máj. 30. 15:56
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Mivel említetted, hogy nem eredeti ez arra enged következtetni, hogy Win10-nél nem csináltad meg azt ami "eredetiként" állítja be.


Na most ebben nem fogok segíteni, de annyit mondok, hogy ezt bizony aktiválni kell (nem érdekel hogy tudod összehozni, ezt sem írom le), vagy újra telepíteni és rögtön keresni egy aktivátort ami működik.


Bocs de azért nem írom le ezeket mert még a végén eldádáz valaki és pont engem a milliónyi ilyen kérdés közül.

2016. máj. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kössz a semmit második, de be van aktiválva de csak akkor lesz eredeti ha a windows 7 is eredeti lenne akkor frissíthettem volna eredeti windows 10-re de van ismerősöm aki tudd ebben segíteni, sőt bármiben aminek köze van a számítógépekhez,csak megkérdeztem előbb itt hogy ha megtudom oldani és értelmes válaszokat kapok akkor megoldom én magam.
2016. máj. 31. 15:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak tudod warez....


Amúgy nem tudom min vagy így kiakadva, hogy "kössz a semmit..."


Ott van, aktivátorral kell szórakozni, csak olvasd el legközelebb egy kicsit figyelmesebben ó te nagy tudású......

Meg nem hiába mondtam, hogy az aktivátor nem működik megfelelően, nálunk szerinted mi volt egyszer a laptopon, ugyan ez, újra kellett rakni, de az aktivátor és a winf*s is azt mondta, hogy minden jó....


Na erről ennyit, cselekedj ezeknek megfelelően....

2016. máj. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
akkor elmondom hogy mivel értelmes válaszokat nem kaptam lehívtam haverom bátyját aki Számítógép szerelő-programozó, és semmit sem kellet vele csinálnom azért nem működött megfelelően a windows 10 mert a C meghajtón van a rendszer,a steam és a cs go is,és nem volt semmi hely a C meghajtón ezért nem tudott semmit frissíteni,és a képeket a mappában megjeleníteni mert nem tudott a rendszer a C meghajtóra írni,annyi volt csak hogy mivel ncoreron töltöttem le torrentet a C re és D re egyaránt így a C ről át kellet vinni az össze olyan torrentet a D re amit még seedelni kell, így a hely felszabadult a C-n így már hogy van rajta hely a rendszer frissítéseknek stb így már minden működik,szóval okoskodsz de semmihez sem értesz,kb 10 perc alatt megoldódott a gondom, és nem kellet újra rakni a rendszert ami több mint 10 percembe került volna, ennyi,a kösz a semmit meg csak azért volt mert tudtam jól hogyha újrarakom a rendszert leformázom a C és D meghajtót akkor utána minden működni fog ezzel nem segítettél semmit és tudtam hogy van rá más megoldás csak nem találtam magam meg, ezért kértem segítséget itt elsőnek,le nem formázhattam a C és D meghajtót mivel nem lett volna hova lementenem a torrent fileokat amik még seed kötelesek.
2016. jún. 6. 17:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Nehogy már neked álljon följebb...

Talán ha megtanulnátok azt, hogy minden létező információt leírtok, nem pedig azt, hogy mi gondolkodjunk helyettetek akkor lehet könnyebb és lenne és más módokat is lehet találni megoldásnak, csak a francért nem tudom megérteni, hogy a nálam idősebb (18 vagyok) korosztály is hogy a büdös francba lett ennyire eltunyult gondolkodni nem képes, de ez a velem egykorúakra és a fiatalabbakra is vonatkozik, túl sokat van a fejetek a monitorokban és pár dolgot elfelejtetek közölni....


"okoskodsz de semmihez sem értesz" ezek szerint tényleg elugattam 2x, de elugatom harmadszor is, WAREZ! Ez mond neked valamit? Ha nem akkor tudlak sajnálni....

2016. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!