Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen fejhallgatót ajánlanáto...

Smittes kérdése:

Milyen fejhallgatót ajánlanátok 5-6 ezres árkategóriában?

Figyelt kérdés
Ha úgy van, hajlandó vagyok egy kicsivel többet adni érte, de ez a megcélzott árkategória. A régi fejhallgatóm mikrofonja még jó, tehát ha esetleg mikrofon nélkülit ajánlotok, annyira az sem baj, de nem bánnám ha mikrofonos lenne. "Gamer" fülesek annyira nem érdekelnek, főleg ebben a zárkategóriában.

2016. máj. 31. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Ilyen alacsony ársávban csak professzionális füles jöhet szóba. A gamer füleseket megbánnád, mert a designra, a ledekre meg a kompaktságba száll a pénz, nem a hangminőségre.


Például egy Superlux HD681 jó lesz.

2016. máj. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

""Gamer" fülesek annyira nem érdekelnek, főleg ebben a zárkategóriában." Tisztában vagyok vele :)

És köszönöm szépen az ajánlatot, megnézem.

2016. máj. 31. 15:28
 3/9 A kérdező kommentje:

Kicsit sok...:/

8000+ szállítás már nem fér bele :)

2016. máj. 31. 15:29
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

Én azt mondom, hogy ilyen árban elfogadható minőségűt nem fogsz találni, vagy talán nagyon nehezen, ezért is ajánlom legalsó határként az Ozone Rage ST fejhallgatót.

Nem tudom most mennyi lehet, de mikor én néztem a fejhallgatókat akkor olyan 7500-8500 körül mozgott (boltja válogatta).


Na meg mindenre igaz, hogy minimális többlettel lényegesen jobb dolgot lehet venni, és ez mindenre vonatkozik.

2016. máj. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de az a legolcsóbb, amit ismerek. Hasonló árban vannak még az ATH-SJ11 és AKG K44, de ezek még drágábbak.
2016. máj. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, de lehet hogy inkább keresek valami 4 ezer forintosat, aztán jó lesz ameddig húzza. Általában ezek 1.5 évet kibírnak nálam, nem vagyok hardcore felhasználó, a játék amivel játszom(WoT)nem igényel minőségi fülest. Azért írtam ki, hátha valaki véletlenül tud egy olcsó-de jót.
2016. máj. 31. 23:18
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a "zöld" :)
2016. máj. 31. 23:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Sharkoon Rush Core.

Én ajándékba kaptam egy nagyobb vásárlás mellé, de ehhez képest teljesen meg vagyok vele elégedve. Ahogy nézem 4-5 ezer körül van.

2016. jún. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Maxell retro DJ. Olvass utána. Árkategóriájában bajnok. Az ilyen gamer fülesek főleg ebben az árkategóriában egy színes nagydarab szarkupacok. A kinézetükkel csábítják el pistikét és barátait akik megveszik aztán keménykednek, hogy milyen jó, holott belsőleg kb 1000ft kategória.
2016. jún. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!